LOGOPEDA DLA DZIECI

Wielu z nas wie, że na rozwój mowy naszego dziecka, mamy wpływ już na etapie życia płodowego, a pierwsza wizyta u logopedy powinna się odbyć w okresie niemowlęcym.

Poprzez odpowiednią stymulację aparatu artykulacyjnego, prawidłowe odżywianie i pielęgnację, oraz odpowiednią stymulację werbalną, już od pierwszych chwil rodzice mogą wpływać na prawidłowy rozwój mowy, wzbogacając świat dźwięków dziecka i jego słownik najpierw bierny potem czynny.

Na prowadzonych przez nas zajęciach, staramy się przekazać rodzicom i opiekunom wiedzę, w jaki sposób najbardziej efektywnie przyczyniać się do rozwoju mowy dziecka, jak powinien przebiegać prawidłowy rozwój oraz jakie symptomy mogą świadczyć o opóźnieniach lub nieprawidłowościach w rozwoju mowy.

Podczas zajęć z logopedii medialnej uczymy dzieci prawidłowej dykcji, kultury języka, pracy głosem w różnych warunkach sposobów pokonywania tremy podczas wystąpień przed większą grupą słuchaczy, przygotowujemy do wystąpień na akademiach lub różnego rodzaju konkursach.

 

CENNIK ZAJĘĆ

Zajęcia dla dzieci prowadzi tylko gabinet na Ursynowie.

Więcej w tej kategorii: « Logopeda dla dorosłych Terapia ręki »