LOGOPEDA DLA DZIECI

Wielu z nas wie, że na rozwój mowy naszego dziecka, mamy wpływ już na etapie życia płodowego, a pierwsza wizyta u logopedy powinna się odbyć w okresie niemowlęcym.

Poprzez odpowiednią stymulację aparatu artykulacyjnego, prawidłowe odżywianie i pielęgnację, oraz odpowiednią stymulację werbalną, już od pierwszych chwil rodzice mogą wpływać na prawidłowy rozwój mowy, wzbogacając świat dźwięków dziecka i jego słownik najpierw bierny potem czynny.

Na prowadzonych przez nas zajęciach, staramy się przekazać rodzicom i opiekunom wiedzę, w jaki sposób najbardziej efektywnie przyczyniać się do rozwoju mowy dziecka, jak powinien przebiegać prawidłowy rozwój oraz jakie symptomy mogą świadczyć o opóźnieniach lub nieprawidłowościach w rozwoju mowy.

     ♦ Konsultacja logopedyczna (30—45 minut) - cena 120 zł za spotkanie.

     ♦ Konsultacja w celach profilaktycznych (30 minut) - cena 120 zł za spotkanie.

     ♦ Terapia wad wymowy u dzieci do lat 7 (30 minut ) - cena 60 zł za spotkanie.

     ♦ Terapia wad wymowy u dzieci od lat 7 (45 minut) - cena 90 zł za spotkanie.

     ♦ Logopedia medialna dla dzieci powyżej 9 lat (60 minut) - cena 130 zł za spotkanie.


Podczas zajęć z logopedii medialnej uczymy dzieci prawidłowej dykcji, kultury języka, pracy głosem w różnych warunkach sposobów pokonywania tremy podczas wystąpień przed większą grupą słuchaczy, przygotowujemy do wystąpień na akademiach lub różnego rodzaju konkursach.

Zajęcia dla dzieci prowadzi tylko gabinet na Ursynowie.

Więcej w tej kategorii: « Logopeda dla dorosłych Terapia ręki »