Dlaczego my:

ABC poprawnej wymowy istnieje na rynku już od kilkunastu lat. Przez ten czas przeprowadziliśmy kilkadziesiąt różnych warsztatów zamkniętych a także przeszkoliliśmy duże grono osób na warsztatach otwartych lub zajęciach indywidualnych.

Jako jedni z nielicznych na rynku szkoleniowym posiadamy odpowiednie wykształcenie do prowadzenia warsztatów o wybranej przez Państwa tematyce - jesteśmy mianowicie logopedami medialnymi.

Z racji wykonywanego zawodu, mamy kontakt z mediami i umiemy z nimi współpracować. Wiemy jak powinno się używać głosu, prawidłowo mówić, konstruować przemówienia, jak występować publicznie ( jaką postawę przyjąć, jak gestykulować i opanowywać emocje) by nasza prezentacja była ciekawa i nie działała jak kołysanka. I co ważne potrafimy Państwa tego nauczyć.

Pracujemy „ po obu stronach barykady” - zarówno z dziennikarzami jak i politykami, aktorami ale też osobami mającymi niewielki kontakt z mediami. Ci ostatni to często pracownicy wymiaru sprawiedliwości, przedstawiciele stanowisk publicznych, członkowie zarządów większych lub mniejszych firm, finansiści, menadżerowie różnego szczebla, wykładowcy, pracownicy szeroko pojętych działów obsługi klienta czy też osoby poszukujące pracy.

logopediatrochęinna

W zależności od wybranych szkoleń pokażemy, jak wyćwiczyć nienaganną dykcję i ciekawą intonację, zapoznamy z podstawowymi zasadami poprawnej wymowy, wskazując najczęściej popełniane błędy.

Przekażemy wiedzę dotyczącą umiejętnej pracy głosem tak, aby nawet długie mówienie nie było męczące a głos pozostał jasny i donośny. Dzięki tym warsztatom Państwa kontakt zarówno z klientami jak i współpracownikami znacznie zyska na jakości. Brak ciszy radiowej między ludźmi to połowa sukcesu.

W trakcie prowadzonych warsztatów pokażemy jak zbudować ciekawe i zrozumiałe wystąpienie zarówno przed setką słuchaczy jak i przed kilkoma członkami rady nadzorczej. Nauczymy też jak pracować z kamerą i mikrofonem. Ułatwimy Państwu kontakt z mediami poprzez ujawnienie najczęściej popełnianych błędów i czyhających pułapek. Pokażemy czego w kontaktach z dziennikarzami unikać a co możemy wykorzystać na swoją korzyść. Dzięki nam będą też Państwo potrafili poradzić sobie z paraliżującą tremą, a niezręczne pytanie nie zmusi Państwa do demonstracji głoski „eeeee” lub „yyyyy”.

Dzięki formule prowadzonych przez nas warsztatów  mogą Państwo już w trakcie ich trwania, przećwiczyć przekazywaną przez nas wiedzę.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest możliwość wzbogacenia warsztatów o indywidualną ocenę kompetencji językowych uczestników. Podczas przeprowadzanej przez nas diagnozy ocenimy prawidłowość wymowy, dykcji, tempa artykulacji oraz sposobu mówienia. Jednocześnie przekażemy wskazówki dotyczące poprawy istniejących niedociągnięć.

Dzięki temu, że poszczególne warsztaty poświęcone są konkretnym zagadnieniom, będą Państwo mieli możliwość wybrania wśród nich tych, które będą najbardziej odpowiadały istniejącym potrzebom. Jednocześnie daje to możliwość systematycznego pogłębiania i rozszerzania wcześniej przyswojonej wiedzy.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą warsztatów.

Więcej w tej kategorii: Autoprezentacja »